Haven Villa Retreat Jacuzzi Oasis
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | 24-timers service 24-timers Reception |
| Indtjekning/Udtjekning Hurtig ind-/ udtjekning | Spa og afslapning Jacuzzi | Børnevenlig Legeområde til børn |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Haven Villa Retreat Jacuzzi Oasis tilbyder 3 værelser med udsigt over haven og ligger 4 km fra Mirador del Norte Park. Villa har en solterrasse.
Dette sted har en bekvem beliggenhed i Mata los Indios, 15 minutters kørsel fra La Isabela International lufthavn. 6-minutters gåtur tager gæster til iglesia biblica cristiana Remanso. Centrum af Mata los Indios ligger 1 km fra stedet.
Der er 3 badeværelser til rådighed.
Gæsterne er velkommen til at lave deres egne måltider i et tekøkken. Med Jacuzzi, byder Haven Villa Retreat Jacuzzi Oasis gæsterne velkommen til at slappe af.
- Lufthavne
- La Isabela International lufthavn13 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- 24-timers Reception
- Hurtig ind-/ udtjekning
- Kæledyr tilladt
- 24 timers vagtservice
- Nøgleadgang
Aktiviteter og afslapning
- Solseng
- Solterrasse
- Have
- Grillfaciliteter
- Fritids-/ TV værelset
- Jacuzzi
På værelset
- Klimaanlæg
- Varme
- Patio
- Terrasse
- Havemøbler
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- Legeområde til børn
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Haven Villa Retreat Jacuzzi Oasis?
Gæster på Haven Villa Retreat Jacuzzi Oasis kan parkere deres bil i gratis privat parkering. - ❓
Hvor langt ligger La Isabela International fra Haven Villa Retreat Jacuzzi Oasis?
Der er 5 km mellem La Isabela International og Haven Villa Retreat Jacuzzi Oasis. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Haven Villa Retreat Jacuzzi Oasis?
Gæsterne vil kunne bo i Haven Villa Retreat Jacuzzi Oasis med deres kæledyr.